شرکت بادوین یک کمپانی فرانسوی-چینی می باشد که در زمینه تولید انواع موتورهای دیزلی و گازسوز جهات مصارف گوناگون فعالیت دارد. این کمپانی در سال 1918 در فرانسه شروع به فعالیت نموده و در سال 2009 میلادی توسط کمپانی ویچای (Weichai) چین خریداری شده است و مصحولات خود را بر اساس دستورالعمل ها و استادردهای اروپایی با برند بائودین به بازار عرضه می کند.

دیزل های بادوین (بائودین) POWERKIT BAUDOUIN برای استفاده در انواع دیزل ژنراتور مولد برق در طیف گسترده ای از قدرت 15 تا 3125 کیلوولت آمپر (kVA) یکی از گسترده ترین محدوده های موجود در بازار جهانی می باشد. وجود صد سال تجربه در زمینه های طراحی، ساخت، پشتیبانی و کیفیت انواع دیزل بادوین منجر به ایجاد محصولی با قابلیت اطمینان، دوام، هزینه بسیار عالی و کیفیتی اروپایی شده است.

شرکت بادوین به مدت 100 سال ، موتورهای دیزلی بودوین را با بالاترین کیفیت برای کاربردهای دریایی و تولید انواع دیزل ژنراتور از 18 تا 4000 کیلووات طراحی و تولید کرده است. همچنین شرکت بادوین دارای سابقه درخشانی در راه اندازی ، نگهداری و تامین قطعات یدکی اصلی جهت مشتریان خود در بیش از 100 کشور می باشد.

دامنه وسیع محصولات ژنراتوری و دریایی  شرکت بادوین از 18 تا 4000 کیلووات ساعت برگ برنده ای است، که تعداد کمی از سازندگان موتور دیزل می توانند داشته باشند. و با داشتن چندین مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان، شرکت بادوین به طور مداوم در حال بهبود و متناسب سازی محصولات خود با توجه به نیازهای مشتریان می باشد.با توجه به امکانات تولید جهانی شرکت بادوین (بائودین) که متناسب با نیازهای مشتری های جهانی سازگار شده است، می توانید روی انواع دیزل ژنراتور بادوین به عنوان منبع تولید برق مناسبی در زمان قطعی برق و حتی کارکرد در پروژه ها حساب کنید.

دیزل ژنراتور بادوین

مهم ترین ویژگی های دیزل ژنراتور بادوین

  • تولید مدرن و کارآمد دیزل بادوین
  • طیف گسترده ای از محصولات استاندارد
  • مطابق با نیاز مشتری و رعایت استانداردهای زیست محیطی
  • امکانات مهندسی و خدمات پس از فروش در سطح بین المللی
  • دارای استاندارهای:
  • ISO9001، ISO14001 ، ISO / TS 16949 ، OHSAS18001

دیزل ژنراتور کاشانی نماینده فروش دیزل ژنراتورهای بادوین در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید دیزل ژنراتور بادوین و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دیزل ژنراتور بائودین با کارشناسان ما در دیزل ژنراتور کاشانی تماس بگیرید.

دیزل ژنراتور های بادوین 20 تا 550 kVA

لیست دیزل ژنراتورهای بائودین