دیزل ژنراتور کاشانی نماینده فروش برد دیتاکام ترکیه Datacom در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید برد دیتاکام دیزل ژنراتور و یا دریافت اطلاعات بیشتر و لیست قیمت برد کنترلر دیتا کام دیزل ژنراتور با کارشناسان ما در دیزل ژنراتور کاشانی تماس بگیرید.

برد-دیتاکام

برد کنترلر شرکت دیتاکام

شرکت دیتاکام Datakom در نظر دارد در زمینه های کیفیت انرژی ، نظارت بر شبکه انتقال و توزیع برق پیشرفت کند. Datakom  بهبود هرچه بیشترکیفیت برد کنترلر دیزل ژنراتور و باطری شارژر دیزل ژنراتور دیتاکام را در برنامه های آینده شرکت اولویت بندی کرده و بودجه قابل توجهی را برای بخش تحقیق و توسعه در این زمینه اختصاص می دهد. بیشتر محصولات دیتاکام که اخیراً در شرکت Datakom طراحی شده اند ، ارتباطات اینترنتی دارند. این دستگاه ها به طور مستقیم و بدون هیچگونه ماژول اضافی به سرویس مانیتورینگ اینترنت Rainbow SCADA متصل می شوند.سیستم رنگین کمان SCADA نیازی به نصب ندارد و بارها ویژگی های جدیدی را با حداقل هزینه ممکن اضافه می کند . مزایای سیستم SCADA به سرعت آن را به عنوان ابزار نظارتی مورد نظر در بسیاری از شرکت ها تبدیل کرده است.

دیتاکوم دارای بخش های طراحی، تولید ، پشتیبانی فنی ، فروش و خدمات پس از فروش می باشد که باعث کاهش هزینه های تولید و ارائه خدمات بهتر به مشتریان می شود.شرکت دیتاکام ترکیه Datakom به رضایت بی قید و شرط مشتری اعتقاد دارد. این شرکت در تولید بردکنترلر دیتاکام و سایر محصولات دیتاکام از بالاترین کیفیت مواد اولیه استفاده می کند و دائما در جستجوی بهبود کیفیت محصولات می باشد.استفاده از  سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت نقش مهمی در پیشبرد کیفیت محصولات دیتاکوم در بازار جهانی ایفا می کند. شرکت دیتاکام Datakom ترکیه به شدت بر این باور است که بهبود مداوم محصولات الکترونیکی ، كليد تثبیت موقعيت محكم این شرکت در بازار است. برای اطمینان از پویایی و بهره وری ،شرکت دیتا کام Datakom بیشتر سرمایه گذاری های خود را به بخش R&D هدایت می کند.امروزه شرکت Datakom ترکیه بیش از 15 درصد از گردش مالی شرکت را به تحقیق و توسعه اختصاص داده است و این بیش از میانگین سرمایه گذاری سایر شرکتهای مشابه در بخش الکترونیک است.

پرکاربردترین محصولات دیتاکام ترکیه

  • برد کنترلر دیزل ژنراتور دیتاکام 105.(برد کنترل DKG105)
  • برد کنترلر دیزل ژنراتور دیتاکام 207.(برد کنترل DKG207)
  • برد کنترلر دیزل ژنراتور دیتاکام 307 .(برد کنترل DKG307)
  • شارژر اتوماتیک باتری دیتاکام 12 ولت
  • شارژر اتوماتیک باتری دیتاکام 24 ولت

درباره شرکت دیتاکام ترکیه

Datakom در سال 1988 به عنوان یک خانه طراحی اقلام الکترونیکی با 3 نفر شروع به کار نمود و در ابتدا تنها خدمات طراحی دستگاه های الکترونیکی را توسط دو مهندس خود انجام می داد. شرکت Datakom بخش تولید خود را در سال 1990  میلادی تأسیس کرد و از سال 1994 میلادی این شرکت استراتژی طراحی و تولید محصولات خود را اتخاذ کرده است. امروزه ، Datakom یکی از بهترین تولیدکنندگان در بخش قطعات الکترونیک ژنراتور است و بزرگترین سبد محصولات را در بازار دیزل ژنراتور ارائه می دهد. پیگیری مداوم Datakom برای نوآوری و بهبود بیشتر محصولات این اطمینان را می دهد که شرکت دیتاکام و محصولات دیتاکام نامی برتر در بازار الکترونیک ژنراتور خواهد ماند و همچنان افزایش سهم بازار محصولات شرکت دیتا کام ادامه خواهد داشت. امروزه شرکت دیتاکام Datakom ترکیه بیش از 400 محصول الکترونیکی اصلی تولید می کند و 70 نفر را به کار می گیرد که از این تعداد 30٪ مهندسین با تجربه و برق هستند که فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر جهان می باشند. شرکت داتاکوم بلند پروازانه بر این است که به شرکتی با رتبه اول بین شرکتهای فناوری ترکیه تبدیل شود و همچنین در بین بهترین شرکت های فن آوری الکترونیکی جهان جای بگیرد.